Siyaset

ÇALIK: “MALATYA, HER SEÇİMDE DESTAN YAZDI”

ÇALIK: “MALATYA, HER SEÇİMDE DESTAN YAZDI”

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Ankara Arena’da gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısı sonrasında bir mesaj yayınlayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Girdiği her seçimde ayrı bir destan yazan Malatya’nın bu kutlu yürüyüşü yeni bir zaferle taçlandıracağına inancım tam” dedi.
Başbakan Davutoğlu’nun katıldığı tanıtım toplantısında AK Parti Malatya Milletvekili Adayları Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkci ve Bayram Taşkın ve beraberlerinde AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte sahneye çıktılar. Malatya milletvekili adayları, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte salonda bulunanları selamladılar. Tanıtım toplantısına katılımcılara da kuru kayısı ikramı yapıldı.
Aday tanıtımının ardından AK Parti Malatya Milletvekili Adayları, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve ilçe belediye başkanları AK Parti Genel Merkezi’ne geçerek burada bir istişare toplantısı yaptılar. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, tanıtım toplantısı sonrasında yayımladığı mesajında, “Büyük Türkiye idealine sahip çıkan siz değerli hemşehrilerimizle beraber, neferi olmaktan onur duyduğum partimle yeni Türkiye’nin inşasında yer almak benim için büyük bir onur olmuştur. Girdiği her seçimde ayrı bir destan yazan Malatya’nın bu kutlu yürüyüşü yeni bir zaferle taçlandıracağına inancım tamdır. Dualarını ve desteklerini bizden esirgemeyen tüm hemşehrilerime, teşkilat mensuplarına, sivil toplum kuruluşlarına ve muhtarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum eklemek için tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sekiz + = 11

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Siyaset

DİĞER HABERLER Siyaset

1065700_620x410

CHP heyetinden Ağrı’daki çatışma ile ilgili ilk açıklama

sevilay14 Nisan 2015
BAĞIMSIZ ADAY MÜNİR DOĞAN ÖLMEZTOPRAK'TAN AÇIKLAMA

ÖLMEZTOPRAK :”TBMM’DE MALATYA’NIN SESİ OLACAĞIM”

sevilay14 Nisan 2015
ALİ-AĞABABABAB

AĞBABA: “KONAK DA TIPKI MALATYA GİBİ KADERİNE TERK EDİLDİ”

sevilay13 Nisan 2015
numan_kurtulmus_mehmet_mus_887202924

Hükümetten Demirtaş’a uyarı!

sevilay13 Nisan 2015
MALATYA AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI ÜYELERİ “BİZİM HİKAYE” FİLMİNİ İZLEDİ

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI ÜYELERİ “BİZİM HİKAYE” FİLMİNİ İZLEDİ

sevilay13 Nisan 2015
AĞBABA SEÇİM KAMPANYASINI BAŞLATTI

“8 HAZİRAN CESUR YÜREKLERİN UYANIŞI OLACAK “

sevilay11 Nisan 2015
maxresdefault

KILIÇDAROĞLU: MALATYA’DAN DAHA FAZLA MİLLETVEKİLİ İSTİYORUM

sevilay11 Nisan 2015
1064323_620x410

Türkiye mesajı: Bu yolda kararlılıkla yürüyeceğiz

sevilay10 Nisan 2015
1064266_620x410

17 muvazzaf asker tutuklandı

sevilay10 Nisan 2015